Zapraszamy w dniach 11-12.05.2022 do skorzystania z badań densytometrycznych w kierunku osteoporozy. Badania wykonywane będą na dziedzińcu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie.
--
Czytaj więcejZapraszamy w dniach 11-12.05.2022 do skorzystania z badań densytometrycznych w kierunku osteoporozy. Badania wykonywane będą na dziedzińcu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie.
--
Czytaj więcejOśrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie oraz SPZOZ Międzychód przypominają o akcji STOP PRZEMOCY!
Czytaj więcejSZCZEPIENIA COVID-19
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie informuje, że został wytypowany jako szpital węzłowy i populacyjny do przeprowadzenia szczepień ochronnych na Covid-19.
Czytaj więcej
![]() | ![]() | Podstawowa Opieka Zdrowotna 95 748 31 54 660 744 996 |
![]() | ![]() | Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna 95 748 31 54 |
![]() | ![]() | Rejestracja telefoniczna do poradni 660 760 179 |
![]() | ![]() | Rejestracja telefoniczna do pracowni 660 744 996 |
![]() | ![]() | Centrala telefoniczna 668 271 218 95 748 20 11 |
![]() | ![]() | Rejestracja szczepień Sars Cov-2 |
Dysponujemy Lądowiskiem dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Z dniem 24 grudnia 2013r. lądowisko dla helikopterów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego będące częścią Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SPZOZ Międzychód zostało decyzją Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego wpisane do ewidencji lądowisk pod numerem 255 – jako lądowisko przystosowane do operacji startów i lądowań śmigłowców o maksymalnej masie startowej MTOM do 5700 kg.
Lądowisko wyniesione ponad dach nowego segmentu szpitala już wielokrotnie przyjmowało śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wśród mieszkańców naszego powiatu i nie tylko jest już kilkadziesiąt osób, które ze względu na swój stan zdrowia w szybki sposób zostały przetransportowane do wysokospecjalistycznych jednostek medycznych.
Panorama lądowiska