WOŚP kupił dla nas leżanki i foteleWOŚP kupił leżanki i fotele na Oddział Pediatryczny !
W dniu 11.10.2018r. Oddział Pediatryczny otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8 sztuk foteli rozkładanych, które przeznaczone są dla rodziców i opiekunów hospitalizowanych w naszym szpitalu dzieci. Oczywistym jest fakt, że towarzyszenie dziecku w szpitalu bywa trudne z wielu powodów.

Skaner żyłWOŚP ponownie wzbogacił nasz Oddział Pediatryczny w NOWY SPRZĘT !!!

W dniu 13.09.2018r. Oddział Pediatryczny naszego Szpitala otrzymał nowy sprzęt medyczny od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem otrzymaliśmy nowoczesny skaner żył !!!
Otrzymany w darze detektor naczyń żylnych umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej.

WOŚPMiędzychód rozpoczął przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie już dwudziesty raz, od kiedy miasto powiatowe włącza się w wielkie, styczniowe granie z Orkiestrą. Z racji okrągłego jubileuszu Sztab WOŚP postanowił pokazać to, czym Fundacja WOŚP obdarowała Szpital Powiatowy.

 

WOŚP - aparat do przesiewowego badania słuchu

Aparat do wykonywania przesiewowych badań słuchu u noworodków od WOŚP.
Do Szpitala Powiatowego w Międzychodzie w dniu 26.04.2018r. trafił nowy sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem otrzymaliśmy nowoczesny aparat do wykonywania przesiewowych badań słuchu u noworodków.

 

WOŚP - nowe łóżkaWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - mamy nowe łóżka !
Na przełomie od marca do maja 2017r. Oddział Pediatryczny Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie został doposażony w nowe łóżka i łóżeczka przekazane w darze od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

powiat_MD

Powiat
międzychodzki

gmina_md

Gmina
Międzychód

sierakow

Gmina
Sieraków

kwilcz

Gmina
Kwilcz

chrzypsko

Gmina
Chrzypsko

MZ

Ministrarstwo
Zdrowia

rzecznik

Rzecznik
Praw Pacjenta

nfz

NFZ

wosp

WOŚP

Back to top