Uczymy ratować16-stego października Międzychód ponownie włączył się w akcję w jedoczesnym udzielaniu pierwszej pomocy z WOŚP. Zobaczcie fotorelację jak było w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzychodzie.

RankingNiezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologiczny z Blokiem Porodowym znalazł się w pierwszej 20-stce najlepszych porodówek w Wielkopolsce według ankiety przygotowanej przez Fundację Rodzić po Ludzku.

Ratownictwo MedyczneDziś święto pracowników związanych z Państwowym Systemem Ratownictwa Medycznego – pielęgniarek, lekarzy i ratowników oraz dyspozytorów. Zostało ono powołane Ustawą z dnia 8 września 2006 o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Retinopatia cukrzycowaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i dbając o ich dobro od 1 października 2019 r. bierze udział w projekcie pt.: „PROGRAM PROFILAKTYKI RETINOPATII CUKRZYCOWEJ W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM”

Karta płatniczaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie informuje, że z dniem 1 października 2019 roku został wprowadzony nowy Cennik Procedur Diagnostycznych w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym. Zachęcamy do korzystania z badań laboratoryjnych w nowoczesnym Medycznym Laboratorium Diagnostycznym w SPZOZ Międzychód.