PIS logoPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przypomina, że od 1 kwietnia 2018 roku Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny w Poznaniu wykonujący anonimowo i bezpłatnie testy w kierunku HIV znajduje się pod nowym adresem:

POZNAN ul. MICKIEWICZA 4/5
(DIAGNOSTYKA –PUNKT POBRAŃ)

Rekord na porodówceW lipcu w oddziale Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologicznym z Blokiem Porodowym urodziło się ponad 60 noworodków. Jest to rekord od otwarcia Oddziału w 2015r. Pacjentek przybywa, a my zapraszamy! Przypominamy również, że do porodu nie trzeba mieć skierowania, ani nie ma rejonizacji. Każdy może u nas urodzić swoje dziecko.

Hospicjum domowe

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na bezpłatne świadczenia w zakresie: Hospicjum Domowe dla dorosłych. Opieka paliatywna i hospicyjna ma na celu poprawę jakości życia chorego i jego bliskich zmagających się z codziennymi problemami związanymi z postępującą, często nieuleczalną chorobą.

Pracownia TKSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie zaprasza na NIEODPŁATNE badania tomografii komputerowej w ramach umowy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu.

Certyfikat ISO 9001 2015Z przyjemnością informujemy, że w dniach 24-25.05.2018r. pozytywnie przeszliśmy audyt recertyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015 we wszystkich obszarach działalności SPZOZ Międzychód, czego dowodem jest otrzymany w ostatnich dniach stosowny Certyfikat.