koronawirus - logo
KORONAWIRUS

WAŻNE INFORMACJE

Zakaz odwiedzin w szpitaluZ powodu nasilenia infekcji wprowadza się w szpitalu zakaz odwiedzin. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Koronawirus - piktogramKORONAWIRUS: Czy powinniśmy się bać? Czy jesteśmy przygotowani na czarny scenariusz, że i u nas pojawiają się zarażeni?

Epilepsja

14 lutego - właśnie w tym dniu obchodzimy nie tylko święto zakochanych, czyli DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO, ale również DZIEŃ CHOREGO NA PADACZKĘ. Święty Walenty jest nie tylko patronem zakochanych, ale i osób chorych na epilepsję.

e-receptaCzym jest e-recepta i jak z niej korzystać ?
Od 8 stycznia e-recepta zastępuje dotychczas wydawaną u lekarza receptę w formie papierowej. Przekazać pacjentowi można ją w formie wiadomości SMS lub e-mail, możliwe jest również wystawienie wydruku informacyjnego, podobnego do klasycznej recepty.